Kontakter og praktisk info

  • Styret/styrekontoret:
    Styret kan nås på telefon mandag til fredag kl 10-15
    tel: 90 25 11 12 eller 90 24 51 08

    Kontoret i B24 er bemannet tirsdager mellom 19.00 og 19.45.
    Da kan du evt. også ringe tlf 21 66 93 22 (telefonen er ellers ikke betjent).
    E-post: styret@bertramjordet.no, eller legg en lapp i postkassen utenfor styrekontoret i Bertramjordet 24. Nederst på denne siden finner du også oversikt over alle som sitter i styret. 

  • Vaktmester:
    Åsbråten Servicesentral, Grensestien 23, 1251 Oslo. Tlf: 22 61 04 52.
    E-post: asbraten.servicesentral@multinett.no
    Åpent 10.00-14.00, mandag-fredag. I tillegg 08.00-18.00 første onsdag hver måned.Første onsdag hver måned er også carporten åpen. Da er det mulig å bli kvitt
    større gjenstander, for eksempel møbler, som ikke kan kastes i søppelinnkastene.
  • Bomiljøvekter Securitas: Tlf: 916 60 516
  • Smart Security (parkering døgnvakt): Tlf: 22 10 18 05. Henvendelse om parkeringsbot (man-tors 10-14): 815 35 815
  • Hafslund Strøm (24 t): Tlf: 815 30 400 – tast 1
  • Hafslund Fjernvarme (24 t): Tlf: 815 20 040 – tast 1
  • Garasjeporter: Hørmann – 09920 (døgnvakt)
  • Rørlegger: VVS-gruppen – 948 80 836
  • Låsesmed: Follo Lås- og glassikring AS – 901 99 590
  • Glassmester: Svendsen Glasservice – 23 24 50 20
  • Skilt til postkasser (for deg som er ny i borettslaget): Klikk her for å gå til Postens nettsider. Skiltet du skal ha måler 94 x 58 mm.
  • Skilt til ringeklokke og postkasse for endringer eller slitasje: Send e-post til styret@bertramjordet.no. Eller Klikk her. Det som må være med er fornavn og etternavn på de voksne personene samt deres adresse i borettslaget og hvis dere bor i blokk eller rekkehus.

Tun- og oppgangskontakter

Tun- og oppgangskontakter skal først og fremst bidra til at nyinnflyttede «bertramitter» finner seg til rette i sitt nye bomiljø.

Hvis du er ny i borettslaget, ta gjerne kontakt med din tun- eller oppgangskontakt hvis det er noe du lurer på. Tun- og oppgangskontaktene ønsker gjerne tips om beboere som fyller «runde år», barnefødsler, bryllup og andre forhold som du mener fortjener en hyggelig oppmerksomhet fra borettslagets side.

Adresse Navn E-post
B1-19 Regina Amanaborg, B11 regina@bertramjordet.no
B20 Vakant per 15.10.2015
B21 Piotr Bobrowicz piotr@bertramjordet.no
B22 Wenche Krastev wenche@bertramjordet.no
B23 Kari Anne Klungseth Ullah karianne@bertramjordet.no
B26-43 Kristina M. Lie-Hagen, B32 kristina@bertramjordet.no
B44-62 Kristin Egge Hoveid, B44 kristin@bertramjordet.no
B63 Bjørn Kristiansen bjorn@bertramjordet.no
B64 Vakant per 12.10.2016
B65 Brita-Helene Berg brita@bertramjordet.no
B66 Carolina Conde carolina@bertramjordet.no
B67-73 Beate Tellefsen beate@bertramjordet.no

Tips styret om du har forslag til kontakter de stedene det mangler!

Styret 2016-2017

Oddvar Hansen – Styreleder
Bertramjordet Nr. 21.

Ansvar: Generelt ansvar for styrets arbeidsoppgaver
Økonomi, Kommunikasjon*, Bertramposten, Åsbråten- Sameie, Vedlikehold, HMS.

E-post: oddvarh@bertramjordet.no

Roger Marcussen – Nestleder
Bertramjordet Nr. 54

Ansvar: Vedlikehold, Bertramskogen, Grøntkomite, Bomiljø,
Åsbråten Sameie, Utbygging.

E-post: roger@bertramjordet.no

Mohammad Tayyab – Styremedlem
Bertramjordet Nr. 5

Ansvar: Trafikk og Parkering**, Vedlikehold, HMS, Renhold Oppganger.

E-post: tayyab@bertramjordet.no

Torsten Jutte – Styremedlem
Bertramjordet Nr. 48

Ansvar: Økonomi, Fjernvarme, Multinett***, HMS, Utbygging.

E-post: torsten@bertramjordet.no

Mohammad Asim – Varamedlem
Bertramjordet Nr. 67 B

Ansvar: Grøntkomité Bomiljø, Trafikk og Parkering.

E-post: asim@bertramjordet.no

Magnhild Hovden – Varamedlem
Bertramjordet Nr. 28

Ansvar: Tun og Oppgangskontakter, Kommunikasjon, Grøntkomite, Bomiljø.

E-post: magnhild@bertramjordet.no

Kristin Egge Hoveid – Styremedlem
Bertramjordet Nr. 44

Ansvar: Utbygging, Grøntkomite, Bomiljø, Kommunikasjon*.

E-post: kristin@bertramjordet.no

Joachim Bjerke Jentoft – Varamedlem
Bertramjordet Nr. 50

Ansvar: Multinett**, Vedlikehold, HMS, Fjernvarme, Kommunikasjon, Multinett, Utbygging.

E-post: joachim@bertramjordet.no

 

Patrik Widenqvist – Varamedlem
Bertramjordet Nr. 12

Ansvar: ENØK/fjernvarme, Kommunikasjon*, Utbygging.

E-post: patrik@bertramjordet.no

Geir Hollingen – Styrets sekretær
E-post: geir@bertramjordet.no

* Nettsider, brukertilganger og Bertramposten | ** Utleie av parkeringsplasser, kontakt med parkeringsselskap, oppfølging ift Oslo kommune | *** TV og bredbånd

Logge in på Styrets Mail her