Kontakter og praktisk info

  • Kontaktskjema
Telefon du kan kontaktes på
hva gjelder det?
Beskrivelse av hva du ønsker å meddele, og trykk på "Submit" knappen under for å sende meldingen.
  • Styret/styrekontoret:
    Styret kan nås på telefon mandag til fredag kl 10-15 tlf:  90 25 11 12 eller 90 24 51 08.  Styrekontoret  er vanligvis åpent 2. tirsdag i måneden fra 18.00 – 19.00 (før styremøtet). Trenger du brannvarsler, brannslukker, maling eller parkeringstillatelse, kan du avtale henting via kontaktskjemaet eller via telefon.
    E-post: styret@bertramjordet.no,  bruk kontaktskjemaet, eller legg en lapp i postkassen utenfor styrekontoret i Bertramjordet 24. Nederst på denne siden finner du også oversikt over alle som sitter i styret.
  • Vaktmester:

Christiania Forvaltning og Eiendom (CFE).  Kan kontaktes ved å bruke kontaktskjemaet. Kontaktskjemaet kan også brukes til å bestille private tjenester.

  • Telefoner: 

24 timers døgntelefon:                                                    22625027.         

Arbeidstid:

Vaktmester Ronny Mikkelsen,                                     47452504.

Leder av vaktmesteravdelingen: Tor Andersen, 47452510.

  • Bomiljø: Securitas: Tlf: 916 60 516.
  • Smart Security (parkering døgnvakt): Tlf: 22 10 18 05. Henvendelse om parkeringsbot (man-tors 10-14): 815 35 815
  • Hafslund Strøm (24 t): Tlf: 815 30 400 – tast 1
  • Hafslund Fjernvarme:  (24 t): Tlf: 815 20 040 – tast 1
  • Garasjeporter: Hørmann – 09920 (døgnvakt)
  • Rørlegger: VVS-gruppen – 948 80 836
  • Låsesmed: Follo Lås- og glassikring AS – 901 99 590
  • Glassmester: Svendsen Glasservice – 23 24 50 20
  • Skilt til postkasser (for deg som er ny i borettslaget): Klikk her for å gå til Postens nettsider. Skiltet du skal ha måler 94 x 58 mm.
  • Skilt til ringeklokke og postkasse for endringer eller slitasje: Send e-post til styret@bertramjordet.no. Eller Klikk her. Det som må være med er fornavn og etternavn på de voksne personene samt deres adresse i borettslaget og hvis dere bor i blokk eller rekkehus.

Tun- og oppgangskontakter

Tun- og oppgangskontakter skal først og fremst bidra til at nyinnflyttede «bertramitter» finner seg til rette i sitt nye bomiljø.

Hvis du er ny i borettslaget, ta gjerne kontakt med din tun- eller oppgangskontakt hvis det er noe du lurer på. Tun- og oppgangskontaktene ønsker gjerne tips om beboere som fyller «runde år», barnefødsler, bryllup og andre forhold som du mener fortjener en hyggelig oppmerksomhet fra borettslagets side.

Adresse Navn E-post
B1-19 Regina Amanaborg, B11 regina@bertramjordet.no
B20 Lisa Astroza lisa@bertramjordet.no
B21 Piotr Bobrowicz piotr@bertramjordet.no
B22 Wenche Krastev wenche@bertramjordet.no
B23 Kari Anne Klungseth Ullah karianne@bertramjordet.no
B26-43 Kristina M. Lie-Hagen, B32 kristina@bertramjordet.no
B44-62 Kristin Egge Hoveid, B44 kristin@bertramjordet.no
B63 Bjørn Kristiansen bjorn@bertramjordet.no
B64 Vakant per 12.10.2016
B65 Brita-Helene Berg brita@bertramjordet.no
B66 Tonje Mallaug tonje@bertramjordet.no
B67-73 Beate Tellefsen beate@bertramjordet.no

Tips styret om du har forslag til kontakter de stedene det mangler!

Styret 2018-2019

Oddvar Hansen – Styreleder
Bertramjordet Nr. 21.
Ansvar: Generelt ansvar for styrets arbeidsoppgaver. Økonomi, vedlikehold, HMS, kommunikasjon, ENØK/utbygging
E-post: oddvarh@bertramjordet.no
Roger Marcussen – Nestleder
Bertramjordet Nr. 54
Ansvar: Vedlikehold, Bertramskogen, Grøntkomite/bomiljø, ENØK/utbygging
E-post: roger@bertramjordet.no
Mohammad Tayyab – Styremedlem 
Bertramjordet Nr. 5

Ansvar:Trafikk og parkering**, renhold i oppganger, vedlikehold, HMS

E-post: tayyab@bertramjordet.no

Nils Seland – Styremedlem
Bertramjordet Nr. 21

Ansvar: Grønt og bomiljø,  Bertramskogen.

E-post: nils@bertramjordet.no

Kristin Egge Hoveid – Styremedlem
Bertramjordet Nr. 44

Ansvar: ENØK/utbygging,  kommunikasjon

E-post:kristin@bertramjordet.no

Magnhild Hovden – varamedlem
Bertramjordet Nr. 28

Ansvar: Tun- og oppgangskontakter, kommunikasjon, grøntkomité/bomiljø.

E-post: magnhild@bertramjordet.no

Joachim Bjerke Jentoft – varamedlem
Bertramjordet Nr. 50

Ansvar: ENØK/fjernvarme, vedlikehold, HMS, kommunikasjon*, Multinett***, ENØK/utbygging

E-post: joachim@bertramjordet.no

Claudia Nunez Aztrosa
Bertramjordet Nr. 60

Ansvar:  Tun- og oppgangskontakter

E-post:  claudia@bertramjordet.no

Kari Anne Klungseth Ulla – varamedlem
Bertramjordet nr. 23

Ansvar:  HMS, Grønt/bomiljø, Bertramskogen, vask av oppganger

E-post: karianne@bertramjordet.no

Geir Hollingen – Styrets sekretær
E-post: geir@bertramjordet.no

* Nettsider, brukertilganger og Bertramposten

** Utleie av parkeringsplasser, kontakt med parkeringsselskap, oppføging ift Oslo kommune

*** TV og bredbånd

Logge in på styrets epost her