Kontakter og praktisk info

Kontaktskjema

Telefon du kan kontaktes på
hva gjelder det?
Beskrivelse av hva du ønsker å meddele, og trykk på "Submit" knappen under for å sende meldingen.

Nyttige kontakter:

  • Styret/styrekontoret: 90251112 / 90245108
  • E-post: styret@bertramjordet.no 
    Styret kan nås på telefon mandag til fredag mellom 1000 – 1500.  Trenger du brannvarsler, brannslukker, maling eller parkeringstillatelse, kan du avtale henting via kontaktskjemaet eller via telefon. Bruk kontaktskjemaet, eller legg en lapp i postkassen utenfor styrekontoret i Bertramjordet 24. Nederst på denne siden finner du også oversikt over alle som sitter i styret.
  • Christiania Forvaltning og Eiendom (CFE).  Kan kontaktes ved å bruke kontaktskjemaet. Kontaktskjemaet kan også brukes til å bestille private tjenester.
  • Vaktmester (CFE): 47452504 / 47452510
  • Vaktmester (CFE) 24 timers døgntelefon: 22625027
  • NOKAS skadedyrbekjempelse: 22 28 31 50, epost: skade@hussoppen.no
  • Bomiljø: Securitas: Tlf: 916 60 516.
  • Garasjeporter: Hørmann – 09920 (døgnvakt)
  • Glassmester: Svendsen Glasservice – 23 24 50 20
  • Fortum Fjernvarme:  (24 t): Tlf: 815 20 040 – tast 1
  • Hafslund Strøm (24 t): Tlf: 815 30 400 – tast 1
  • Låsesmed: Follo Lås- og glassikring AS – 901 99 590
  • Rørlegger: VVS-gruppen – 948 80 836
  • P-service (parkering døgnvakt): Tlf: 22 10 18 05. Henvendelse om parkeringsbot (man-tors 10-14): 815 35 815

Styret 2021 – 2022

Navn Adresse Postnr/sted Telefon e-post
Leder: Oddvar Hansen Bertramjordet 21 1251 Oslo 91662421 oddvarh@bertramjordet.no
Nestleder Kristin Egge-Hoveid Bertramjordet 44 1251 Oslo 93426280 kristin@bertramjordet.no
Styremedlem Mohammad Tayyab Bertramjordet 5 1251 Oslo 93868147 tayyab@bertramjordet.no
« Gøran Arnesen Bertramjordet 65 1251 Oslo 90042518 goran@bertramjordet.no
Vivian Sunnarvik Bertramjordet 29 1251 Oslo 93880845 vivian@bertramjordet.no
Varamedlem Iris Schönherr Bertramjordet 9 1251 Oslo 96878960 scoenherriris@gmail.com
Lill Andersen Bertramjordet 23 1251 Oslo 91389104 lill@bertramjordet.no
« Espen Iversen Bertramjordet 59 1251 Oslo 40204315 espen.iversen@hotmail.com

Tun- og oppgangskontakter

Tun- og oppgangskontakter skal først og fremst bidra til at nyinnflyttede «bertramitter» finner seg til rette i sitt nye bomiljø.

Hvis du er ny i borettslaget, ta gjerne kontakt med din tun- eller oppgangskontakt hvis det er noe du lurer på. Tun- og oppgangskontaktene ønsker gjerne tips om beboere som fyller «runde år», barnefødsler, bryllup og andre forhold som du mener fortjener en hyggelig oppmerksomhet fra borettslagets side.

Adresse Navn E-post
B1-19 Regina Amanaborg, B11 regina@bertramjordet.no
B20 vakant
B21 Piotr Bobrowicz piotr@bertramjordet.no
B22 Wenche Krastev wenche@bertramjordet.no
B23 Kari Anne Klungseth Ullah karianne@bertramjordet.no
B26-43 Kristina M. Lie-Hagen, B32 kristina@bertramjordet.no
B44-62 Kristin Egge Hoveid, B44 kristin@bertramjordet.no
B63 Bjørn Kristiansen bjorn@bertramjordet.no
B64 Vakant
B65 Brita-Helene Berg brita@bertramjordet.no
B66 Tonje Mallaug tonje@bertramjordet.no
B67-73 Beate Tellefsen beate@bertramjordet.no

Tips styret om du har forslag til kontakter de stedene det mangler!