Kontakter og praktisk info

Kontaktskjema

Telefon du kan kontaktes på
hva gjelder det?
Beskrivelse av hva du ønsker å meddele, og trykk på "Submit" knappen under for å sende meldingen.

Nyttige kontakter:

  • Styret/styrekontoret: 90251112 / 90245108
  • E-post: styret@bertramjordet.no 
    Styret kan nås på telefon mandag til fredag. Styrekontoret  er vanligvis åpent 2. tirsdag i måneden fra 18.00 – 19.00 (før styremøtet). Trenger du brannvarsler, brannslukker, maling eller parkeringstillatelse, kan du avtale henting via kontaktskjemaet eller via telefon. ,  bruk kontaktskjemaet, eller legg en lapp i postkassen utenfor styrekontoret i Bertramjordet 24. Nederst på denne siden finner du også oversikt over alle som sitter i styret.
  • Christiania Forvaltning og Eiendom (CFE).  Kan kontaktes ved å bruke kontaktskjemaet. Kontaktskjemaet kan også brukes til å bestille private tjenester.
  • Vaktmester (CFE): 47452504 / 47452510
  • Vaktmester (CFE) 24 timers døgntelefon: 22625027
  • Anticimex skadedyrbekjempelse: 21 62 84 02
  • Bomiljø: Securitas: Tlf: 916 60 516.
  • Garasjeporter: Hørmann – 09920 (døgnvakt)
  • Glassmester: Svendsen Glasservice – 23 24 50 20
  • Hafslund Fjernvarme:  (24 t): Tlf: 815 20 040 – tast 1
  • Hafslund Strøm (24 t): Tlf: 815 30 400 – tast 1
  • Låsesmed: Follo Lås- og glassikring AS – 901 99 590
  • Rørlegger: VVS-gruppen – 948 80 836
  • Smart Security (parkering døgnvakt): Tlf: 22 10 18 05. Henvendelse om parkeringsbot (man-tors 10-14): 815 35 815

Tun- og oppgangskontakter

Tun- og oppgangskontakter skal først og fremst bidra til at nyinnflyttede «bertramitter» finner seg til rette i sitt nye bomiljø.

Hvis du er ny i borettslaget, ta gjerne kontakt med din tun- eller oppgangskontakt hvis det er noe du lurer på. Tun- og oppgangskontaktene ønsker gjerne tips om beboere som fyller «runde år», barnefødsler, bryllup og andre forhold som du mener fortjener en hyggelig oppmerksomhet fra borettslagets side.

Adresse Navn E-post
B1-19 Regina Amanaborg, B11 regina@bertramjordet.no
B20 Lisa Astroza lisa@bertramjordet.no
B21 Piotr Bobrowicz piotr@bertramjordet.no
B22 Wenche Krastev wenche@bertramjordet.no
B23 Kari Anne Klungseth Ullah karianne@bertramjordet.no
B26-43 Kristina M. Lie-Hagen, B32 kristina@bertramjordet.no
B44-62 Kristin Egge Hoveid, B44 kristin@bertramjordet.no
B63 Bjørn Kristiansen bjorn@bertramjordet.no
B64 Vakant per 12.10.2016
B65 Brita-Helene Berg brita@bertramjordet.no
B66 Tonje Mallaug tonje@bertramjordet.no
B67-73 Beate Tellefsen beate@bertramjordet.no

Tips styret om du har forslag til kontakter de stedene det mangler!